Author Direct - rezervujte si kola přímo od tvůrců

Author Direct - rezervujte si kola přímo od tvůrců

Author Direct je koncept přímé komunikace se zákazníkem a místem, kde získáte maximální množství informací o Vámi vybraném modelu jízdního kola. Author Direct je způsobem prodeje vyšší třídy kol Author prostřednictvím vybraných maloobchodních prodejen za velmi atraktivní ceny.
Více o Author Direct »
1. PřihlášeníZeptejte se přímo výrobce na cokoliv, co Vás zajímá! Nejžhavější novinky, registrace čísla rámu, kompletní informace o top produktech a jejich dostupnosti. Prohlédnout si z pohodlí domova kompletní kolekci již mnoho let není problém. Vidět vybrané kolo fyzicky, je pak často velmi obtížné. Díky projektu Author Direct přesně víte, kde se který model nachází a kam si jej můžete přijít nezávazně prohlédnout.
2. ObjednáníBez dlouhého hledání zamluvíte kolo u výrobce a necháte si jej zaslat na Vámi vybranou prodejnu. Máte přehled, který model v jaké velikosti a barvě je v České republice skladem. Kolo je možné dovybavit funkčními doplňky.
3. TermínO termínu dodání budete informováni prostřednictvím e-mailu. Po potvrzení s prodejcem odesíláme zboží expresně, přímo na Vámi vybrané místo určení.
4. DopravaDoprava všech modelů na prodejnu je zdarma. Kola jsou dodávána v krabici. Díky mnohaletým zkušenostem dbáme především na bezpečnou a šetrnou přepravu.
5. MontážKolo přebíráte kompletně postavené a se všemi doplňky, které během objednávky vyberete. Montáž kola je zdarma. Všichni prodejci v síti Author Direct jsou skutečnými odborníky ve svém oboru, jejich profesionalita je garancí perfektní péče o Vaše kolo.
6. PřevzetíKontaktujeme Vás, jakmile je kolo k dispozici a postavené na prodejně. Platba probíhá při převzetí u prodejce. Z prodejny můžete rovnou vyrazit na Váš oblíbený trail, silnici či stezku!
RoadMTBCROSSE-BIKE