Author Direct

Author Direct

Vytvářet kola vyšší třídy je pro každou značku radostné podobně jako tvorba dětských kol. Technologie se neustále ženou vpřed a vyzkoušet na svých modelech to nejlepší z materiálů, komponentů i geometrií nás neuvěřitelně baví!

 

Uvědomujeme si, že tato kategorie kol si zaslouží výjimečnou péči a jedinečný přístup k zákazníkovi. Proto jsme se rozhodli vybudovat síť několika specializovaných prodejen, kde si můžete všechna tato kola prohlédnout. Na kartě modelu, vždy uvidíte, kde je kolo k vidění, v případě elektrokol i k testování. Kdykoliv budete chtít, můžete se zeptat přímo nás, jako výrobce na cokoliv Vás zajímá.

 

Jakmile si vyberete model a velikost, můžete si snadno z pohodlí domova objednat kolo k Vámi vybranému prodejci, kde si jej sestavené a seřízené vyzvednete a zaplatíte přímo prodejci.

 

Modely v projektu Author Direct nabízejí to nejlepší ze světa karbonu, sjezdu, silničních i horských kol a samozřejmě velmi dynamicky se rozvíjející kategorie elektrokol za nejlepší možnou cenu.

1. PřihlášeníZeptejte se přímo výrobce na cokoliv, co Vás zajímá! Nejžhavější novinky, registrace čísla rámu, kompletní informace o top produktech a jejich dostupnosti. Prohlédnout si z pohodlí domova kompletní kolekci již mnoho let není problém. Vidět vybrané kolo fyzicky, je pak často velmi obtížné. Díky projektu Author Direct přesně víte, kde se který model nachází a kam si jej můžete přijít nezávazně prohlédnout.
2. ObjednáníBez dlouhého hledání zamluvíte kolo u výrobce a necháte si jej zaslat na Vámi vybranou prodejnu. Máte přehled, který model v jaké velikosti a barvě je v České republice skladem. Kolo je možné dovybavit funkčními doplňky.
3. TermínO termínu dodání budete informováni prostřednictvím e-mailu. Po potvrzení s prodejcem odesíláme zboží expresně, přímo na Vámi vybrané místo určení.
4. DopravaDoprava všech modelů na prodejnu je zdarma. Kola jsou dodávána v krabici. Díky mnohaletým zkušenostem dbáme především na bezpečnou a šetrnou přepravu.
5. MontážKolo přebíráte kompletně postavené a se všemi doplňky, které během objednávky vyberete. Montáž kola je zdarma. Všichni prodejci v síti Author Direct jsou skutečnými odborníky ve svém oboru, jejich profesionalita je garancí perfektní péče o Vaše kolo.
6. PřevzetíKontaktujeme Vás, jakmile je kolo k dispozici a postavené na prodejně. Platba probíhá při převzetí u prodejce. Z prodejny můžete rovnou vyrazit na Váš oblíbený trail, silnici či stezku!